Drogsan, bu sitedeki bilgi veya materyallerin doğruluğu ve eksiksizliği hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.


Drogsan internet sitesinin içeriğindeki herhangi bir hataya veya eksikliğe ilişkin olarak herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmemektedir.


www.drogsan.com.tr içeriğindeki bilgi ve materyaller sadece bilgi içindir. İnternet sitesinden herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın materyal indirebilirsiniz. İndirdiğiniz her türlü materyali ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanabilirsiniz. Ancak Drogsan’ın açıkça verilmiş yazılı izni olmaksızın bu materyaller dağıtılamaz, üzerlerinde herhangi bir değişiklik yapılamaz ve kamusal ya da ticari amaçlar için kullanılamaz. İndirilen tüm materyallerde yer alan telif haklarına ve diğer mülkiyet haklarına ilişkin tüm beyanlar muhafaza edilmelidir.


www.drogsan.com.tr sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve Drogsan’ın yazılı iznine bağlıdır. İnternet sitesinin tüm içeriğinin telif hakkına tabidir ve burada belirtilen koşulların dışında ve Drogsan’ın açıkça verilmiş yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.


Drogsan’ın ya da bu sitenin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Drogsan ya da bu sitenin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.


Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen kabul etmiş sayılırlar.


Bu sitedeki bilgiler hekim ya da eczacıya danışmanın yerine geçemez.

yukarı